Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 273 121 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Zdjęcia w galeriach.


Ojciec i Syn ?

niedziela, 30 czerwca 2013 16:23

Ojcec i syn.jpg


Podziel się
oceń
7
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Do czego to doszlo ?

niedziela, 30 czerwca 2013 12:42

Pracuje w markecie, codziennie spotykam sie z wyrzeczeniami ludzi zwlaszcza emerytow czy tych biedniejszych mlodych malzenstw. Maxymalnie 20% ludzi ma zasobne portfele, pozostali licza kazdy grosz. Raz pewna staruszka torebka nie chcacy tracila wino i sie roztluklo, przerazona prosila ze odpracuje bo na kazdy dzien ma wyliczone 10zl, Naturalnie nie pociagnelismy jej do zadnej odpowiedzialnosci ale do czego to doszlo zeby czlowiek musial egzystowac na granicy minimum. prosze nie pisac o wyksztalceniu i podobnych bzdur, bo nie wszyscy moga byc bogaci i wyksztalceni co nie swiadczy o ich godnosci. ( mo) 

 

 


Podziel się
oceń
7
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

HUTNIK BEZ PRACY

niedziela, 30 czerwca 2013 12:32

Nie pasowała komuna gdzie dzieci nie przychodziły do szkoły głodne?? A gdy nawet to dostawały za darmo bułkę i mleko. O obiadach za grosze nie wspomnę i innych dopłatach oraz o lekarzach, pielęgniarce, stomatologu, higienistce w szkołach za darmo. No ale czosnkowa solidarność nic z tego nie miała i zmienili system! No i macie to co chcieliście, czyli z trudem ale jednak wywalczony kapitalizm. Więc gdy jesteście bez pracy, a wasze dzieci niedożywione to zawdzięczacie to tylko i wyłącznie sobie! Sobie i solidarności bo zamiast pracować w zakładach własnych czyli Polskich, wybudowanych po wojnie przez waszych rodziców dzięki komunie abyście mieli pracę i zapewniony byt wy i wasze dzieci i wnuki wnuków do końca życia! Ale wy woleliście leżeć na styropianie i strajkować na złość sobie, dzieciom, rodzinie i Ojczyźnie, aby w sklepach nic nie było! I tak na okrągło, podpuszczeni przez wywrotowców i zdrajców ze solidarności, a opłacanymi Judaszowymi dolarami przez CIA, nigdy nie rozliczonymi darliście japy jakby wam jaja do imadła wkręcali:: Precz z komuną! No to macie co chcieliście i do roboty u kapitalisty za 1200 zł , nawet w niedzielę, bo nawet olaliście 21 postulatów żądających wolnego w soboty. A tu nawet chcecie w niedzielę zasuwać po 12 godz byle was kapitalista nie zwolnił, bo na wasze miejsce jest 100 chętnych jak przed wojną przed bramą zakładu u pejsatego prosili się wasi rodzice o jakąkolwiek robotę. Komuna zmieniła ten niewolniczy system i każdy miał względnie dobrze a przynajmniej nie był bezdomny, głodny, poniżany, upokorzony, wykorzystywany ponad ludzkie siły itd, chyba że na własne życzenie! Nawet w Nowej Hucie za darmo (bo Cygan nigdy oficjalnie nie ma pieniędzy) dostawali mieszkania! A potem w piecach kaflowych, gdy nie mieli na węgiel to palili parkietem. I niech mi żaden cwaniaczek nie powie że tak nie było, bo pracując w Leninie wynajmowałem vis a vis mieszkanie to wiem bardzo dobrze jak było! Przyjeżdżali przedstawiciele z Lenina i zachęcali ich do pracy! A nawet innych Polaków dowożono autokarami z odległości ponad 100 km i to co dzień. Nawet z okolic Orawy!! Ale co wasi rodzice wywalczyli to wam nie pasowało! Wy wolicie aby wami poniewierano i może teraz jak za komuny o byle co to teraz mając wolne do 67 lat albo i co niektórzy to do śmierci zastrajkujecie!! Co nie ma chętnych?? Aha! Wy wolicie być głodni, poniewierani, zeszmaceni, poniżani, wykorzystywani jak niewolnicy byleby był w Polsce z trudem przez was wywalczony kapitalizm! Kończę, bo idę do kościoła do Tesco aby się zachłysnąć widokiem towarów na które mnie nie stać, gdyż dzięki solidarności zdradzieckiej nie mam pracy ja, żoną i dorosłe wykształcone za komuny dzieci! No to wszyscy razem głośno; Precz z komuną! Alleluja!!! 

HUTNIK BEZ PRACY 


Podziel się
oceń
8
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Partyzant z PRL

niedziela, 30 czerwca 2013 12:22

 Walczyli o to by postsolidaruchom żyło się dobrze i o to by zlikwidować ich zakłady pracy.Walczyli o to by zlikwidować FWZ bo oni wczasy woleli spędzać na działce lub pobliskiej żwirowni a nie nad Bałtykiem lub w Tatrach. Walczyli o to by nie dostawać zakładowych mieszkań i o to by nie było ich stać na wysłąnie dzieci na studia. Walczyli też o to by nikt im nie kazał chodzić na wybory, a przedewszystkim o to by dyrektorzy państwowych zakładów nie zarabiali 3 razy tyle co wykwalifikowany robotnik a 30 razy tyle. 
~Partyzant z PRL 

 

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/alarmujace-dane-w-sprawie-biedy-w-polsce,1,5551774,wiadomosc.html


Podziel się
oceń
7
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Pejsata zadyma w 1968 r

sobota, 29 czerwca 2013 12:58

Ta cała zadyma z żydami w 1968 roku, została wywołana przez nich samych, której początek zaczął się latem 1967 roku, na skutek wojny Izraela z Arabami. Z polskich sił zbrojnych wywalono 32 generałów pochodzenia żydowskiego - między innymi Mankiewicza, dowódcę wojsk OPK. Pamiętam, jak płakali na zebraniach partyjnych, wywalani z partii i ze stanowisk informacji wojskowej. Nikt ich nie żałował, byli znienawidzeni przez polską kadrę wojskową. To oni, nadgorliwi, niszczyli po wojnie żołnierzy polskiego podziemia wojennego i powojennego też... Podobna sytuacja była w MSW. Moczar, był Polakiem i wiedział co ma robić. Nikt go nie potępiał. Kiszczak, na polecenie Moskwy sprawę wyciszył. Jako naród zniewolony i niesuwerenny, mieliśmy związane ręce. Górale, takich skrupułów nie mieli... błyskawicznie dopasowywali się kiedyś i obecnie, do każdej sytuacji - mieszając w umysłach, żerując na antysemityźmie i holokauście. Oni byli potrzebni jako "mięso armatnie" na wojnę. Ci z Zachodu, nie byli tacy głupi, ale tych ze Wschodu, łatwo było podpuścić... A potem wszystko zwalić, na polski antysemityzm - co robią do dziś...(biszonek)

 

Pejsata zadyma w 1968 r


Podziel się
oceń
8
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Kapitalizm w Polsce do 1939r

sobota, 29 czerwca 2013 11:58

Pisząc na pewne tematy warto dla porównania sprawdzić też dane z internetu by znać pewne proporcje - cytat: Powstanie krakowskie 1923 w wyniku ataku wojska 18 robotników zabitych, kilkudziesięciu rannych Powstanie leskie 1932 - w wyniku policyjnej akcji pacyfikacyjnej ok 20 chłopów zabitych, kilkadziesiąt osób rannych, ok. 800 aresztowanych Polska- 1936: Wielka fala strajków robotników, marsze bezrobotnych marzec 1936- strajk w Krakowie w fabryce "Suchard" marzec 1936 -strajk w Krakowie w fabryce "Semperit" akcje policyjne i użycie broni- zabici robotnicy: 10, ranni robotnicy: 45 marzec 1936, wielki marsz bezrobotnych w Częstochowie akcja policji, ostrzelanie protestujących- zabici bezrobotni: 1, ranni: 8 czerwiec 1936 marsz bezrobotnych i robotników w Toruniu, atak policji mundurowej i tajniaków wmieszanych w demonstracje, w wyniku ostrzału- zabici demonstranci : 1, ranni demonstranci: 6 marsz w Gdyni zabici robotnicy: 1 osoba, ranni demonstranci: 9 strajki robotnicze we Lwowie w 1936 roku 40-50 zabitych, setki rannych Wielki strajk chłopski 1937 policja zabiła 44 osoby, kilkuset było rannych To tylko niektóre przypadki,lista nie pełna .

 

 

 

 


Podziel się
oceń
6
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Robole

piątek, 28 czerwca 2013 19:37

Z Polaków zrobiono samych roboli ! ! !

A kto pomyslał o globalnych zyskach finansowych dla kraju ?

 

http://biznes.onet.pl/rzad-w-bialych-rekawiczkach-demontuje-system-emery,0,5551281,1,news-detal


Podziel się
oceń
6
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Pejsate początki władzy w Polsce

piątek, 28 czerwca 2013 11:37

Maja Mama mając 18 lat w 1946 roku pracowała jako pomoc domowa u żony ministra przy ul. Targowa 64, Warszawie na Pradze. Była to jej pierwsza praca po powrocie z obozu do zburzonej Warszawy. Pod tym adresem miescił się pierwszy Rząd i kierownictwo przydzielone do Warszawy z ZSRR.  Na miejscu znajdowała się stołówka i mieszkali żydowscy dygnitarze razem z przybyłymi rodzinami z Rosji ! Byli oni żydami niektórzy z zdługimi brodami ! Byli limuzynami podworzeni pod samiutkie schody. Podczas nieobecności żony ministra moja Mama została sama w mieszkaniu i mogła sprawdzić zawartość dobrze pilnowanej wielkiej walizy , która znajdowała się pod łóżkiem ministra. Była tak cieżka , że Mama ledwo ją wysuneła spod łóżka. W tej walizce znajdowała się ogromna ilość rożnej bizuterji złotej że szlachetnymi  kamieniami i brylantami ! Moja Mama wspominała wielokrotnie nazwisko ministrowej, lecz w tej chwili nie mogę sobie przypomnieć.

 

Mam nazwisko, to był Stefan Jędrychowski

 

 


Podziel się
oceń
7
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Do Wszystkich !

środa, 26 czerwca 2013 23:16

Do wszystkich wierzących w PiS-y SLD i PO i inne odpadki po okrągło stołowe : uważacie się za postępowych i nowoczesnych, lecz w rzeczywistości jesteście niedouczonym, aroganckim zaborczym na kasę produktem K. K. Nie macie pojęcia, ani kompetencji w zakresie implementacji współczesnych instytucji rozwoju gospodarczego i kapitału społecznego ,kapitał jaki został wypracowany po wojnie przez naszych dziadków rodziców , został roztrwoniony , gospodarka zrujnowana tak zadbaliście o dobrobyt dla własnych ,dzieci , wnuków , młodzi bez perspektyw życiowych uciekają z kraju za pracą po waszej transformacji ustrojowej są same długi które z dnia na dzień rosną lawinowo obecnie dług wynosi około biliona dlatego takich jak wy powinno się utylizować za zniszczenie kraju , dzięki wam , nie które dzieci pójdą głodne dlatego my NSPP będziemy jedyną siłą która jest w stanie podnieść naród z kolan Przywrócić Godność Przywrócić Prawo , prawo będzie Prawem - kiedy przejmiemy władzę doprowadzimy do rozliczenia złodziei tak z prawej jak i z lewej strony politycznej, przywrócimy szacunek dla ludzi pracy po przez likwidację umów śmieciowych , wyzysk pracodawcy po przez (wykorzystywanie ciężkiej sytuacji pracownika do zaniżania wynagrodzenia) nie zapomnimy o pracodawcach stworzymy przejrzyste czytelne ustawy podatkowe obniżymy podatki ,Urząd Skarbowy będzie przyjacielem a nie tak jak obecnie narzędziem do niszczenia przedsiębiorczości . Polityków , Kościół pozbawimy przywilejów do okradania państwa , zerwiemy konkordat nie może być tak że pobieracie tak wysokie apanaże np. arcybiskup Sławoj Leszek Głódź który pobiera generalską emeryturę wysokości 10 tyś zł, za 13,5 lat służby do tego po odejściu otrzymał odprawę wysokości 250 tyś zł obecnie do tego pobiera kościelną pensję wysokości 4,5 tyś zł . Oto wielka tajemnica wiary : złoto , euro i dolary ! dzieci chodzą głodne wszędzie bieda Rodziny się rozpadają dlatego pozbawimy was przywilejów okradania państwa kosztujecie nas rocznie 10 miliardów niech wierzący kładą na wasze utrzymanie religia powróci do sal przy kościelnych - ZUS zapłacicie sami za siebie na zasadzie działalności gospodarczej , nie zaniżone składki na ZUS 200 złotych , zryczałtowany podatek dochodowy 134 zł, nie może być tak że prowadzący działalność gospodarcza zmuszony jest do płacenia składki wysokości obecnie 1050 zł natomiast bezrobotny zobowiązany jest na NFZ płacić miesięcznie 349zł , kler 47 zł . Gdzie strajk tam wy z ołtarzem , dziś ludzie nie martwią się z powodu utraty wiary martwią się o swój byt . Bardzo zadbaliście z solidaruchami o swoje dobra - grabiąc dla siebie majątek narodowy - przechwalacie się jak to 400 kościołów postawiliście bez zezwolenia - należało postawić 400 szpitali - domów starców wtedy byście zasłużyli na szacunek a tak zasługujecie na pogardę i wieczne potępienie amen. Obecnie w kraju jest 11tyś. Kościołów . Dlatego jedyną siłą nadzieją będziemy my , z dnia na dzień będzie nas więcej i zaczniemy budować zalążki nowej siły która się przeciw stawi złodziejstwu rozliczy wszystkich bez wyjątku winnych tego upodlenia Narodu , to naród będzie waszym sędzią - stworzymy miejsca pracy po przez ulgi w podatkach dla przedsiębiorców - kapitał wypracowany zostanie w naszym kraju co pozwoli nam zadbać o najsłabszych.


Podziel się
oceń
7
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Terror idzie z U$A !

środa, 26 czerwca 2013 12:48

Nie ma takiego prawa, aby można było anulować poszport za granicą bez fizycznego odebrania paszportu w ojczyznie ! Amerykanie to terroryści ! Uczmy amerykanów demokracji i niech zaprzestaną szpiegować caly świat !!! 

 

 


Podziel się
oceń
7
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Syjoniści w Katyniu

środa, 26 czerwca 2013 10:03

Ci tak zwani oficerowie WP zamordowani w Katyniu, to byli syjoniści ! Armia Andersa wyprowadzłia  reszte  z ZSRR do Palestyny ! NIE CHCIELI WALCZYC I WYZWALAC POLSKI OD HITLERYZMU !

 

 


Podziel się
oceń
7
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Antypolonizm/syjonizm

wtorek, 25 czerwca 2013 14:15

Antypolonizm


Podziel się
oceń
8
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Terror w Warszawie

wtorek, 25 czerwca 2013 14:14

Terror.jpg


Podziel się
oceń
9
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

Walicie kulą w płot !!!

wtorek, 25 czerwca 2013 8:41

Dobra rada : Wasze okszyki są złe ! Ruch narodowy czy nacjonalistyczny musi łaczyć prawice z lewica, a nie dzielić społeczenstwo ! Walicie kulą w płot !!!

 

Gminy żydowskie robią geszeft na Polakach i to jest prawdziwy problem !

 

Mieczyslaw Skowronski


Podziel się
oceń
8
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Gminy żydowskie robią geszeft na Polakach !

poniedziałek, 24 czerwca 2013 22:47

Przygotowania do likwidacji RP Zanim przeczytacie Państwo mój artykuł należą się Wam słowa wyjaśnienia. Po jego lekturze wielu z pewnością pomyśli, że jest to antyżydowski tekst (termin antysemityzm byłby nieuprawnionym nadużyciem). Otóż jest tak i nie jest tak. Tak, jeśli każdą obronę narodowych interesów uznać za antyżydowskie wystąpienie, co potwierdza tylko słuszność stawianych przeze mnie tez. A więc, tak, tekst jest antyżydowski, bo w tekście wskazuję na ogromne zagrożenie dla pokoju i bytu narodów ze strony światowego Żydostwa i żydowskich uzurpatorów dzierżących w Polsce (i w wielu państwach Zachodu) ster autentycznej władzy i pracujących z mozołem nad likwidacją Państwa Polskiego. Nie jest antyżydowski, bo artykuł nie dotyczy tych wszystkich przedstawicieli mniejszości żydowskiej w Polsce, którzy uznając nadrzędność polskich interesów i prawa Polaków do ich realizacji, chcą tu z nami mieszkać i wspólnie pracować dla dobra polskiej Ojczyzny – takich Żydów znam osobiście, niestety jest ich niewielu. I jeszcze raz nie, bo zwyczajnie po ludzku nie jest mi obojętny los zwykłych biednych ludzi – Żydów, którzy przeżyli holokaust, a dziś w Izraelu żyją w biedzie nie mając pieniędzy na leki i żywność. W Polsce pod żydowskimi rządami podobny los jest udziałem Polaków, którzy przeżyli obozy koncentracyjne lub walczyli od 1939 r. o wolną Polskę z Niemcami i z żydo-bolszewią z ZSRR. Mamy dziś w Polsce absurdalną sytuację. Z jednej strony mamy antypolskie rządzące Żydostwo, a z drugiej bezpowrotnie niszczone są u nas zabytki kultury żydowskiej, a wszystko odbywa się w zgodzie z obowiązującym prawem. Nasłani przedstawiciele zachodniego światowego Żydostwa z mocy prawa, ustanowionego w RP specjalnie dla nich, odzyskują synagogi, mykwy i inne mienie komunalne należące przed II wojną do gmin żydowskich i robią na tym geszeft, sprzedając uzyskane tą drogą parcele pod hipermarkety, hotele, apartamentowce itp. Dzieje się to przy aplauzie różnych filosemickich organizacji – dziwny jest ten filosemityzm. Żydzi, którzy ośmielają się protestować przeciw tym barbarzyńskim dla ludzkiej kultury praktykom, otrzymują piętno antysemitów. Zatem, mondialsityczne gremia, w tym światowe Żydostwo, wykorzystują politycznie żydowskie mniejszości przeciw narodom Zachodu, a jednocześnie traktują własnych pobratymców z taką samą pogardą jak i chrześcijańskie narody. Kierują się przy tym wyłącznie chęcią zdobywania kapitału i władzy. Dla osiągnięcia swoich celów dopuszczą się nawet zbrodni.~filosemityzm 

 


Podziel się
oceń
8
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Zdjęcia w galeriach.


czwartek, 23 listopada 2017

Licznik odwiedzin:  1 004 940  

Kalendarz

« czerwiec »
pn wt śr cz pt sb nd
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930

O mnie

Reformator/polityk gospodarczo-społeczny. Kandydat niezależny do Parlamentu Europejskiego z listy PPP w wyborach 2009r. Kandydował na Przewodniczącego RACJI Polskiej Lewicy w 2010 roku. Wykształcenie wyższe ekonomiczne Uniwersytet w Uppsali, Szwecja.

O moim bloogu

Car Wszystkich Sławian Mieczyslaw Witold Skowronski 

Mieczysław Skowroński jest inicjatorem stowarzyszenia Ruch Niepodległej Polski. Polish Independence Movement. Hasło: Polska jest ko...

więcej...

Car Wszystkich Sławian Mieczyslaw Witold Skowronski 

Mieczysław Skowroński jest inicjatorem stowarzyszenia Ruch Niepodległej Polski. Polish Independence Movement. Hasło: Polska jest kolonią Watykanu. Poland is Colony of a Vatican. 

schowaj...

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 1004940

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Pytamy.pl