Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 273 120 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Zdjęcia w galeriach.


Wielki STALIN

poniedziałek, 30 grudnia 2013 16:38

Wielki STALIN - jedyny pogromca żydostwa i piątej kolumny ! Stalin wyzwolił Polskę i dał nam Bałtyk ! Odbudował Warszawę !

stalin.jpg


Podziel się
oceń
12
1

komentarze (0) | dodaj komentarz

Pejsate łobuzy !

poniedziałek, 30 grudnia 2013 15:40

Pejsate łobuzy !

Polacy mają być tak biedni, żeby dobrowolnie wyjeżdżali na roboty do Niemiec, bez łapanek. Dzisiaj ta okrutna prawda jest realizowana !


Podziel się
oceń
11
1

komentarze (0) | dodaj komentarz

Bierzemy żydostwo za 4 LITERY !

niedziela, 29 grudnia 2013 9:53

 Bierzemy żydostwo za 4 LITERY !

Nie jest żadną tajemnicą ze obecne państwo polskie dla kpiny zwane III RP to upudrowany PRL -Bis. Ten twór to efekt ugody zawartej podczas nocnej popijawy między służbami specjalnymi PRL a dezerterami z PZPR koszernego pochodzenia i paroma miernotami z Solidarności dla ozdoby z Wałęsą na czele.I ten układ rządzi naszym krajem do dnia dzisiejszego.Nikt nie próbował go rozwalić.Żadna z partii rządzących po 1989r nie była zainteresowana zlikwidowaniem tego chorego układu.W tym także PIS którego przywódcy antykomunizm nie schodzi z ust. Inna sprawa że wszyscy którzy stanowili zagrożenie dla tej mafijnej struktury gryzą już ziemię.

Endek39 

 Żydostwo opanowało wszystkie kluczowe ministerstwa i resorty a przede wszystkim duże i średnie firmy tego pełnego zdrajców Rządu poddaństwa i niewoli.Pytam się jak ma być dobrze w tym kraju i jak ma prawidłowo funkcjonować wymiar sprawiedliwości kiedy najwyżsi urzędnicy i ich podhujaszczi to perfidne szczury które pozmieniały nazwiska ,pogoliły brody i pejsy ,zmienili na zawołanie swój światopogląd a nie którzy już nawet nie kultywują tradycji modlitwy w Synagodze ale nienawidzą nas goi i winią nas za grzechy których nie popełniliśmy.

Kochający żydów goi.


Podziel się
oceń
14
1

komentarze (0) | dodaj komentarz

Leje na syjonistów !

sobota, 28 grudnia 2013 18:41

Leje na syjonistów  !

'Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy nękać ich tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym.' - Słowa wypowiedziane w dniu 19 kwietnia 1996 r. na Światowym Kongresie Żydów.

Gwiazda Pink Floyd: Żydowskie lobby jest potężne. W wydaniu internetowego magazynu Counter Punch okazał się wywiad z Rogerem Watersem, który wywołał burzę, zwłaszcza w izraelskiej prasie. Były frontman światowej sławy kapeli rockowej, angielskiego zespołu Pink Floyd, w bardzo ostrych (w tym niecenzuralnych) słowach skomentował działalność syjonistycznego reżimu w Palestynie, dodając, że żydowskie lobby sięga swoimi mackami daleko poza granice państwa Izrael. Oni uważają, że każdy, kto na tej ziemi nie jest Żydem, powinien im służyć oraz, że rodzimi mieszkańcy regionu, których wygnali z ich własnych ziem w 1948 roku i których nadal wypędzają, to jacyś podludzie.Trudno jest z tym walczyć tu, gdzie żyję, w Stanach Zjednoczonych. Żydowskie lobby jest tu niesłychanie potężne, zwłaszcza w przemyśle, w którym ja pracuję, to znaczy w przemyśle muzycznym i rockowym.

lejenasyjonistow 


Podziel się
oceń
14
1

komentarze (2) | dodaj komentarz

Watykański Obóz Koncentracyjny POLSKA - ZAKAZ usuwania ciąży !

sobota, 21 grudnia 2013 20:59

Watykański Obóz Koncentracyjny POLSKA -  ZAKAZ usuwania ciąży !

http://wiadomosci.onet.pl/forum/ataki-na-k-bratkowska-po-jej-slowach-o-aborcji,2,1050381,122301881,czytaj-najnowsze.html


Podziel się
oceń
19
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Jestem Ateistą od samego poczęcia !

sobota, 21 grudnia 2013 16:52

Świętujemy Wyjarki zamiast wrogiej nam Wigilii !

piątek, 20 grudnia 2013 20:56

Świętujemy Wyjarki zamiast wrogiej nam Wigilii !

Wszelkiej maści i rodzaju!!.Jewrejscy koczownicy wraz z jezuicko-syjonistycznym kościołem, Biblią, doktrynami, dogmatami, politykami, dziennikarzami, redaktorami, publicystami, reżyserami,aktorami, biznesmenami,korporacjami, koncernami, towarzystwami ubezpieczeniowymi, Bankami,właścicielami paszomarketów i centrów handlowych, prokuratorami, sędziami,adwokatami, lekarzami, profesorami, dziekanami, wróżkami i wróżbitami, czyli całą tą plugawą kliką pasożytów, szkodników i czarodziei won z Polski!!!

TTPodziel się
oceń
22
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

To prawda

czwartek, 19 grudnia 2013 22:35

To prawda.Ale ten porządek społeczny,ład i porządek społeczny,rozwój pomimo przeszkód i trudności,oświata,realizacja interesu narodowego/społecznego bardzo przeszkadzało żydowszczyźnie,było sprzeczne z ich aspiracjami,celami,planami,czyli interesem,był przez nich nie do zaakceptowania,przyjęcia.Oni usilnie zapragnęli być tu gospodarzami,zarządcami,decydentami,uzurpatorami wszystkich i wszystkiego,którzy nie będą liczyć się z nikim i z niczym,jak to było przed wojną od stuleci,że władzę i dyscyplinę sprawował kościół wraz z żydowszczyzną jezuicko-syjonistyczną,a przy tym zacofanie,niedorozwój społeczny,regres ekonomiczno-gospodarczy,analfabetyzm.Kościół po prostu chciał odzyskać pełnię władzy nad Polską i rzeczywiście został obdarowany sporymi majątkami ziemskimi i nie tylko,bo zlikwidował wiele szkół,bibliotek,szpitali,placówek medycznych,sam też czerpie dochody z wynajmu.Więc jest to działalność zarobkowa na znaczną skalę.Wystarczy wpisać w Google:"Mieliśmy Kraków".

TT


Podziel się
oceń
24
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

CZY WIESZ GDZIE PODĄŻASZ UKRAINO?

czwartek, 19 grudnia 2013 22:26
CZY WIESZ GDZIE PODĄŻASZ UKRAINO? Rosyjski minister stwierdził, że ważne jest, by na Ukrainie wszystkie strony mogły rozmawiać "bez wizytantów", którzy bez zaproszenia odwiedzają ich kraj i narzucają wybór…. Obserwacja odwiedzających Ukrainę polityków uczestniczących w demonstracjach przeciw legalnej władzy, wywołuje skojarzenia z LEGIONEM SYJONU – bojową organizacją ŚKŻ, skupiającą 40 tys. bojowników rozproszonych w diasporze („Głos Ameryki” 1979.12.01) Tym bardziej, że Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce, podczas pierwszego kongresu tej organizacji w Berlinie w lipcu 2012 roku, sformułował między innymi następujące postulaty: - Powrót do Polski trzech milionów Żydów. - Przekształcenie Senatu w Izbę Mniejszości. - Ustanowienie hebrajskiego drugim językiem urzędowym itp.. Symbolem organizacji jest logo, które powstało z połączenia polskiego godła z gwiazdą Dawida. W okresie międzywojennym około 60 % społeczności wyznania mojżeszowego (głównie Jidysze) zamieszkiwało na terenach wschodnich RP – obecnie należących do Litwy, Białorusi i Ukrainy. Według wszelkich przesłanek, wydarzenia bieżące na Ukrainie są elementem realizacji powyższych postulatów przez Ruch Syjonistyczny i Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce.

Bolesław
 

Podziel się
oceń
23
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Polacy - kto to ?

środa, 18 grudnia 2013 20:53

Polacy - kto to ?

Polacy nie mogą stawiać żadnego oporu,nie mogą się bronić,walczyć,nawet o kraj(ojczyznę)bo "Bóg" jest najważniejszy,nadrzędny,dla nich(chrześcijan)ból,cierpienie,męka,upokorzenie,upodlenie, pogarda,katowanie jest zbawienne,jest cnotą,dumą,obowiązkiem,bo przez to cierpienie,męki,katusze,tortury psycho-fizyczne zostaną "zbawieni':).Dlatego wpaja się tępym kłakom i kołtunom,że jakiś "Bóg" ma być na pierwszym miejscu,za Honorem i Ojczyzną i tępaki to bezmyślnie,bezwiednie,bezkrytycznie powtarzają i powielają.Nie dobro drugiego człowieka się liczy,nie szacunek do niego,nie miłość do niego,tylko jakiś bliżej nie znany,nie określony "Bóg" właśnie.I co dziwne,ten "Bóg" wisi na krzyżu,czyli pokazuje swoją bezradność,niemoc,ułomność,kalectwo.Więc cóż to za "Bóg"????

TT


Podziel się
oceń
24
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Obama jest zboczony ! Sport to zdrowie i normalność !

środa, 18 grudnia 2013 20:43

Te rakiety będą bronić Polski przed agresją Izraela !

poniedziałek, 16 grudnia 2013 23:13

2014

niedziela, 15 grudnia 2013 22:04

Jezus wisiorek.jpg


Podziel się
oceń
24
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Wiwat stan wolny ! Klasa uciskająca, wyzyskująca i kolonizująca Polaków jest do zniszczen

niedziela, 15 grudnia 2013 11:53

Wiwat stan wolny !  Klasa uciskająca, wyzyskująca i kolonizująca Polaków jest do zniszczenia !

Wiwat stan wolny !

http://historia.wp.pl/title,65-lat-temu-powstala-Polska-Zjednoczona-Partia-Robotnicza,wid,16259452,wiadomosc.html


Podziel się
oceń
26
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

SLD maszeruje po zwycięstwo !

sobota, 14 grudnia 2013 9:46

Zdjęcia w galeriach.


czwartek, 23 listopada 2017

Licznik odwiedzin:  1 004 930  

Kalendarz

« grudzień »
pn wt śr cz pt sb nd
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

O mnie

Reformator/polityk gospodarczo-społeczny. Kandydat niezależny do Parlamentu Europejskiego z listy PPP w wyborach 2009r. Kandydował na Przewodniczącego RACJI Polskiej Lewicy w 2010 roku. Wykształcenie wyższe ekonomiczne Uniwersytet w Uppsali, Szwecja.

O moim bloogu

Car Wszystkich Sławian Mieczyslaw Witold Skowronski 

Mieczysław Skowroński jest inicjatorem stowarzyszenia Ruch Niepodległej Polski. Polish Independence Movement. Hasło: Polska jest ko...

więcej...

Car Wszystkich Sławian Mieczyslaw Witold Skowronski 

Mieczysław Skowroński jest inicjatorem stowarzyszenia Ruch Niepodległej Polski. Polish Independence Movement. Hasło: Polska jest kolonią Watykanu. Poland is Colony of a Vatican. 

schowaj...

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 1004930

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Pytamy.pl